Super cena
Super cena

Testo PLUS Serum Professional 90 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
10,95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 4 tabl, obsah balenia 90 tabl (22 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke tribulus terrestris 1000 mg, arginín 1000 mg, peruánska maca 800 mg, zinok 40 mg
Odporúčané dávkovanie: Užívajte 4 tablety denne (prioritne pred spaním)
Kedy a komu sa odporúča: hlavne pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, zvýšenie libida, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 4 tabl, obsah balenia 90 tabl (22 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke tribulus terrestris 1000 mg, arginín 1000 mg, peruánska maca 800 mg, zinok 40 mg
Odporúčané dávkovanie: Užívajte 4 tablety denne (prioritne pred spaním)
Kedy a komu sa odporúča: hlavne pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, zvýšenie libida, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty

Býk alebo zajac? Býk aj bez kofeínu!!!
BodyBulldozer Testo PLUS Serum Professional je bezkofeínová verzia testosterónového stimulantu po ktorom si vždy túžil! Šport znamená viac než iba hobby, M-U-S-Í to byť ako životný štýl a toto poslanie M-U-S-Í-Š brať až smrteľne vážne! Odmietajme sa uspokojiť s polovičnými riešeniami! Preto v BodyBulldozeri sme vykročili s finálnym riešením na hrane vedeckých možností, a sme vyvinuli náš doteraz najsilnejší ale stále legálny a bezpečný býči testosterónový stimulant. Existujúce limity už nie sú existujúce!

Produkcia testosterónu aj v noci
Kto je frajer v noci, nech je aj cez deň! Na základe vkladných recenzií spotrebiteľov na úspešný Testo MAX Sterone Professional, ktorý je brutálny testo booster s významným obsahom kofeínu, ani nebolo otázne že ho nasleduje tak isto silné prevedenie testosterónového stimulantu s obsahom 0% kofeínu s názvom Testo PLUS Serum Professional! Kofeín nie je všetko! Vysvetlenie je jednoduché: kedy ak nie v noci nechať optimalizovať hladinu testosterónu? Najideálnejšie obdobie dňa pre produkciu testosterónu je prvotne v noci, potom ráno. Nakoľko kofeín sme úplne eliminovali pri výrobe produktu Testo PLUS Serum Professional snažiac sa vyhovieť pre potreby nočnej produkcie testosterónu a pre osoby citlivé na kofeín tak sme ho nahradili s extraktom z Peruánskej Macy, z čoho nájdete v každej tablete dvojnásobnú dávku oproti Testo MAX Professional až 800 mg v každej dennej dávke. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Mega kombinácia
V BodyBulldozeri ti zabezpečíme prostriedky pomocou ktorých môžeš dosiahnúť výsledky ktoré stoja za to, je len na tebe či ich využíješ na vlastný osoch alebo nie. Nakombinovali sme tie najúčinnejšie aktívne látky do jedného prípravku pre maximálny efekt. Každá denná dávka Testo PLUS Serum Professional obsahuje vysokoúčinné starostlivo vybrané rastlinné extrakty, minerál a ďalšie účinné látky. Samotný Tribulus Terrestris a Peruánska MACA sa považujú za jeden z najefektívnejších legálnych stimulantov testosterónu vôbec. Naša formula Testo MAX Sterone Professional obsahuje obidve rastlinné extrakty Tribulus + MACA v mega dávke s prídavkom arginínu AKG v 1000 mg dávke a zinku 40 mg, čím je efekt produktu niekoľkokrát silnejší. 
Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Vo dvojici je sila - spolu sú neprekonateľní!
Ranná dávka - Nakopni produkciu testosterónu hneď po zobudení! Tvoja ranná dávka testosterónu s kopou energie pre lepší deň na dosah: zapi 4 tablety Testo MAX Sterone Professional s pohárom vody ráno.
Večerná dávka - Ozajstná produkcia testosterónu sa začína počas spánku! Večer pred spaním pre optimalizáciu produkcie testosterónu počas spánku pre dobrú noc na dosah: zapi 4 tablety Testo PLUS Serum Professional (bezkofeínová verzia úspešného Testo MAX Sterone Professional) s pohárom vody pred spaním.

OBSAH BALENIA
90 tabl (22 dávok)

DÁVKOVANIE
Užívajte 4 tablety denne (prioritne pred spaním). Tablety Testo PLUS Serum Professional zapite dostatočným množstvom tekutiny.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Charakteristické a účinné látky4 tabletyRVH* (4 tablety)
Kotvičník zemný (TRIBULUS terrestris)1000 mg**
Arginín AKG1000 mg**
Peruánska MACA extrakt800 mg**
Zinok40 mg400%
* RVH: Referenčná výživová hodnota
** RVH nie je stanovené


ZLOŽENIE
kotvičník zemný (tribulus terrestris) extrakt z plodov, arginín AKG, peruánska maca extrakt (lepidium meyenii), zinok, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý).

INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode, ktorý môže spracovávať aj potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sójové zrná, arašidy, orechy, sezamové semená, ryby, kôrovce, mäkkýše, zeler, horčicu, vlčí bôb, oxid siričitý a siričitany.

SKLADOVANIE
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

UPOZORNENIE
BodyBulldozer Testo PLUS Serum Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy, pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Jednotková cena: 0,12 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 recenzií

100%(3)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)