Super cena
Super cena

Tribulus 90% Professional 120 kaps - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
11,45 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť dennej dávky 3 kaps, obsah balenia 120 kaps (40 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke extrakt tribulus terrestris 90% 1800 mg
Odporúčané dávkovanie: Denne 3 kaps s dostatočným množstvom vody, Užívajte 2 kaps ráno a 1 kaps pred spaním
Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu
Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť dennej dávky 3 kaps, obsah balenia 120 kaps (40 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke extrakt tribulus terrestris 90% 1800 mg
Odporúčané dávkovanie: Denne 3 kaps s dostatočným množstvom vody, Užívajte 2 kaps ráno a 1 kaps pred spaním
Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty

Testosterónu a peňazí čím viac tým lepšie, a nikdy nie je dosť!
BodyBulldozer Tribulus 90% Professional je prírodný, ale účinný prípravok na podporu sexepilu mužskosťi ako sila - svalstvo - tvrdosť - výkon - libido. Každá denná dávka prichádza s obsahom 90% saponínu v 1800 mg účinnej látke, ktorá je harmonická veličina pre muža s nárokom na aktívny životný štýl. Výsledné hodnoty v počtoch: Tribulus Terrestris 90% extrakt 1800 mg v dennej porcii.

Podporujeme Váš testosterón!
Pri tomto produkte sme si nechali poradiť od špecialistov. Na základe Ich lexikálnych a praktických vedomostí látku sme nastavili vysoko na markantných 1800 mg tribulusu na deň. Nesmieme zabudnúť na jednu vec: nie vek ale testosterón robí chlapa chlapom a paralelne spokojnú partnerku. Na záver zmeňte svoju povahu na býka s Tribulusom od BodyBulldozera! Nikdy nie je neskoro... Pozor!!!! - nakoniec sa ľahko môže stáť že náš tribulus Vám bude s radosťou kupovať Vaša spokojná partnerka.

Zamerané na mužské hormóny! 
BodyBulldozer Tribulus 90% Professional je zdrojom podpory zvýšenia hladiny organického testosterónu v tele prirodzeným spôsobom. Každá dávka obsahuje bezpečné množstvo (1800 mg) extraktu tribulus terrestris. Vďaka vysokému obsahu saponínu - aktívna látka (90%) má silný anabolický účinok. Naše vysoko kvalitné produkty vám pomôžu dosiahnuť najlepšie výsledky! Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

OBSAH BALENIA
120 kaps (40 dávok)

DÁVKOVANIE
Užívajte 3 kapsuly denne (2 kapsuly ráno a 1 kapsulu pred spaním). Kapsuly Tribulus 90% Professional zapite dostatočným množstvom tekutiny. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 120 kaps40 dávok
Účinné látky na dennú dávku3 kaps
Tribulus Terrestris 90%
1800 mg

ZLOŽENIE
kotvičník zemný (tribulus terrestris) extrakt z plodov s obsahom saponínov 90%, želatínová kapsula, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý)

Alergény
Vyrobené v závode spracovávajúcom produkty obsahujúce lepok, mlieko, sóju, vajcia a arašidy. 

Upozornenie
BodyBulldozer Tribulus 90% Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer Tribulus 90% Professional sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,10 € / kaps

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)