N1 Pre-Workout 10 x 17 g - Nutrend

8.60 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 8,5 g ( polovica sáčku ), obsah balenia 170 g teda 20 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke Fanatic Blend zmes 6200 mg, Energy Blend zmes 600 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 8,5 g ( polovica sáčku ) s 300 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 2 dávky, do hmotnosti 75 kg 1 dávka, nad 75 kg 2 dávky.  Len v tréningové dni  20 - 30 minút pred tréningom.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 8,5 g ( polovica sáčku ), obsah balenia 170 g teda 20 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke Fanatic Blend zmes 6200 mg, Energy Blend zmes 600 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 8,5 g ( polovica sáčku ) s 300 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 2 dávky, do hmotnosti 75 kg 1 dávka, nad 75 kg 2 dávky.  Len v tréningové dni  20 - 30 minút pred tréningom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov 
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér

N1 predstavuje pre všetkých športovcov zdroj novej sily
Nový pre-workout N1 je určený tak ako pre silový, tak aj pre vytrvalostný výkon a dodá energiu a silu po celú dĺžku športovej aktivity. Profesionálny produkt pre stimuláciu tela pred fyzickou aktivitou. Obsahuje najúčinnejšie látky, uznávané odbornou verejnosťou, ktoré zaručia maximálny efekt napumpovanie svalstva a posunutie hranice fyzického výkonu. N1 je zostavený podľa maximálnych možností európskej legislatívy.

N1 predstavuje pre všetkých športovcov zdroj novej sily, energie a hlavne skvelého pocitu z vykonaného tréningu.
N1 je určený: pre športovcov všetkých kategórií a odvetví na zlepšenie silového i vytrvalostného výkonu

OBSAH BALENIA
170 g - 10 X 17 g ( 20 dávok )

DÁVKOVANIE
Do 75 kg telesnej hmotnosti a pre senzitívnych športovcov rozmiešajte dávku 8,5 g v 150 ml vody.
Nad 75 kg telesnej hmotnosti či vysokej tréningovej pokročilosti rozmiešajte dávku 17 g v 300 ml vody.
Konzumujte 30 minút pred tréningom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 170 g ( 10 X 17 g )20 dávok
Účinné látky na jednu dávku8,5 g ( polovica sáčku )
FANATIC BLEND
     L-arginín-alfa–ketoglutarát1750 mg
     Beta-alanín1750 mg
     L-citrulín L-malát1125 mg
     Kreatín monohydrát1250 mg
     Kreatín citrát367 mg
STIMULATION ENERGY BLEND
     L-tyrozín250 mg
     Kofeín100 mg
     DMAE ( dimethylaminoethanol )10 mg
     Vitamín C250 mg
Extrakt z čierného korenia
5 mg
Thiamín ( Vitamín B1 )
1,4 mg
Pyridoxín ( Vitamín B6 )
1,4 mg
Niacín ( Vitamín B3 )
24 mg
Vápnik
158 mg
Sodík
175 mg
Cukry< 0,05 g

ZLOŽENIE
Príchuť čierne ríbezle
: L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kreatín monohydrát- Creapure ®, L-citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, plnidlo inulín, kyselina L-askorbová, L-tyrozín , kofeín, aróma, zmes koncentrátu z červenej repy a extraktu spirulíny, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, koncentrát z čiernej mrkvy, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95% piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý , pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid.Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.
Príchuť červený pomaranč: L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kreatín monohydrát- Creapure ®, L-citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, kyselina L-askorbová, L-tyrozín, plnidlo inulín , koncentrát z čiernej mrkvy, aróma, kofeín, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95% piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, farbivo beta karotén.Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.
Príchuť grep: L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kreatín monohydrát- Creapure ®, L-citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, plnidlo inulín, kyselina L-askorbová, L-tyrozín, kofeín, aróma, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95% piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, koncentrát zo svetlice, aróma naringin, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Nutrend N1 Pre-Workout sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Produkt s obsahom kofeínu (100 mg/dávka), neodporúča sa užívať deťom, tehotným a dojčiacim ženám, osobám citlivým na kofeín, osobám so srdcovými ochoreniami a osobám s vysokým krvným tlakom! Beta-alanín môže spôsobovať na povrchu pokožky pocit mravčenia. Produkt nie je vhodný pre osoby s psychickými chorobami a počas liečby liekmi. Pred užívaním produktu konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Produkt nie je vhodný pre osoby mladšie ako 21 rokov.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Nutrend N1 Pre-Workout prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)