Black Burn 120 kaps - Stacker2

Výrobca: Stacker2
20,85 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 120 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke Black ECG-HPLC Matrix 200 mg, Black XTR-B 185 mg, kofeín 150 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps s dostatočným množstvom vody. Denné odporúčané množstvo 2 - 3 dávky, 1 dávku pred tréningom ostatné 1 - 1 dávky pred jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako extrémne silný spaľovač tuku
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 120 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke Black ECG-HPLC Matrix 200 mg, Black XTR-B 185 mg, kofeín 150 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps s dostatočným množstvom vody. Denné odporúčané množstvo 2 - 3 dávky, 1 dávku pred tréningom ostatné 1 - 1 dávky pred jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako extrémne silný spaľovač tuku

Jeden z najsilnejších spaľovačov tukov v USA ďalej argumentovať netreba
Black Burn je  (Ephedra FREE) bomba spaľovač tuku s dlhodobým účinkom do diéty aj ako stimulant s garantovanými výsledkami Tento spaľovač patrí do HARDCORE kategórie s veľmi silným termogenéznym účinkom. Vyttvoriť silný spaľovač tuku vyzerá jednoduchšie, než to je v skutočnosti. Nie je to ani tak množstvom zložiek v každej kapsuli. Silu spaľovaču tuku určuje hlavne kvalita extraktov v množstve účinných alkaloidov, v spojení s podaním správneho pomeru zložky. Spoločnosť NVE (tvorca Stacker2) investuje mnoho času a úsilia pre zhotovenie extraktov, ktoré majú až tri alebo štyrikrát vyššie dávky účinných alkaloidov na gram. Akonáhle je formula vyvinutá, skúša sa komplexne ako aj čiastočne každá zložka. Z týchto môžete cítiť príval energie, potlačenie hladu, zlepšenie koncentrácie, zvýšenie energetického výdaja, zrýchlenie reakčných schopností, a v konečnom dôsledku: spaľovanie tukov. Celkom 3 štúdie NVE Pharmaceuticals boli venované Blackburnu. Prvé dve štúdie boli použité pre postupnú optimalizáciu, krok za krokom. Tretia štúdia bola výsledkom funkčnosti a správneho doladenia BlackBurn-u. Na štúdii sa podieľalo pätnásť mužov, všetci siloví športovci, vek 19 rokov (najmladší) až 42 rokov (najstarší).Všetci účastníci sa pripravovali na sezónu s cieľom spáliť čo najviac tuku a „vyrysovať“sa. Päť účastníkov štúdie užívalo 40 dní Blackburn dve kapsule trikrát denne. To bolo v kombinácii s bežnou stravou a pri bežnom cvičení. Maximálna povolená denná bielkovinová dávka bola 100 gramov bielkovín (Srvátkový proteínový koncentrát). Druhá časť skupiny (5) mala rovnakú stravu a cvičebný plán, ale používala spaľovač tuku inej značky. Tretia časť skupiny (5) nepoužívala spaľovač tuku. Výskum bol pod dohľadom tímu, zloženého z dvoch lekárov, dietológov a osobného trénera.

Výsledky štúdie Stacker2 Black Burn
Čísla povedia viac ako slová, čo môžete vidieť nižšie na výsledkoch každej skupiny. Pozor: celkové BMI zostáva relatívne vysoké, kvôli stavbe svalovej hmoty. To je dôvod, prečo je percento tuku dôležitejšie a lepšie určujúcejšie výsledok ako BMI.

Skupinový priemer na 40 dní pre 5 osôb
Skupina 1 Black Burn Skupina 2 iný spaľovačSkupina 3 bez spaľovača
Začiatok - hmotnosť
94,5 kg96,25 kg94 kg
Začiatok - BMI priemer
27,62926,8
Začiatok - percent tuku priemer
18%19%18%
Koniec - hmotnosť
83,1 kg87,63 kg90,35 kg
Koniec - BMI priemer
24,226,425,8
Koniec - percent tuku priemer
7%11%15%
Priemerný úbytok na hmotnosti
11,35 kg8,63 kg3,63 kg

OBSAH BALENIA
120 kaps (120 dávok)

DÁVKOVANIE
1 kaps 2 - 3 krát denne, najlepšie pred jedlom a pred cvičením. Zapite dostatočným množstvom vody! Dodržujte časové rozostupy od dávkovania 4 hod.. Neprekračujte dávku 3 kps na deň.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 120 kaps
120 dávok
Účinné látky na jednu dávku
1 kaps
Black ECG-HPLC Matrix
200 mg
Black XTR-B
185 mg
Kofeín bezvodý
150 mg

ZLOŽENIE
Čajovník čínsky (obsah 80% Polyfeloly, 60% EGC, DL-C, EGCG, EC, OCG, ECG) (z listov), Yerba Maté extrakt (štandardizovaný pre teobromín), cholín bitartrát, vitamín B6 (2,4 mg) (ako Pyridoxín-Hydrochlorid) RI 171%, vitamín B12 (7,2 mcg) (ako kyanokobalamín) RI 288%, výťažok zo semien hrozna (80% Proantokyanidínov), extrakt z kaktusu (plod Opuntia ficus indica), guarana (semeno), extrakt plodov papriky ročnej, ženšen (koreň), extrakt zo semien Cissus Quadrangularis, taurín, acetyl L-karnitín, bezvodý kofeín, vegánska kapsula (celulóza, oxid železitý). 

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Stacker Black Burn  sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Produkt s obsahom kofeínu (150 mg/dávka), nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín, osoby so srdcovými ochoreniami a osoby s vysokým krvným tlakom! Produkt nie je vhodný pre osoby s psychickými chorobami, v prípade zdravotných ťažkostí, a počas liečby liekmi. Pred užívaním sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom!   Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Stacker Black Burn  kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,17 € / kaps

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 8 recenzií

100%(8)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)