Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition

17.00 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 22 g ( 1,6 odmerky ), obsah balenia 440 g teda 20 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke BCAA 5000 mg, L-glutamín 1000 mg,  Taurín 1000 mg, L-citrulín 1531 mg, rada vitamínov B
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 22 g  ( 1,6 odmerky ) s 500 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka len v tréningové dni 1 dávku počas tréningu.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje udržanie svalovej hmoty a zvyšovanie výkonu Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 22 g ( 1,6 odmerky ), obsah balenia 440 g teda 20 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke BCAA 5000 mg, L-glutamín 1000 mg,  Taurín 1000 mg, L-citrulín 1531 mg, rada vitamínov B 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 22 g  ( 1,6 odmerky ) s 500 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka len v tréningové dni 1 dávku počas tréningu. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov 
Na čo slúži: podporuje udržanie svalovej hmoty a zvyšovanie výkonu

Formula pre maximalizáciu výkonu a napumpovanosti počas tréningoch
Ami-No XPress je tréningovou formulou, obsahujúcou 19 dôkladne vyberaných účinných látok, v 4 rôznych matrixoch, ktoré môžu byť dôležité počas dlhotrvajúcich, opakujúcich sa tréningov. Betaín je v ľudskom organizme metylovým donorom. Metylácia je základom mnohých dôležitých biochemických procesov (napríklad l-metionín vzniká homocysteinmetyláciou, ktorý je súčasťou dobre známej štruktúry kreatínu; a spúšťajúcou aminokyselinou bielkovinovej syntézy). Pre dosiahnutie rýchlejšej vstrebávateľnosti sme do formule pridali mikronizované aminokyseliny - mikronizované BCAA a mikronizovaný arginín (základnú látku oxidu dusnatého a kreatínu). K tomu všetkému bol pridaný aj čistý L-citrullin (ktorý je ešte lepšou základnou látkou oxidu dusnatého), spolu s kyselinou jablčnou a arginínalfa-ketoglutarátom (AAKG), látkami patriacimi medzi kľúčové medzilátky v dôležitých metabolických cykloch. Extra aminokyseliny, beta alanín, vitamíny a minerálne látky taktiež zabezpečujú podporu počas tvojich hardcore tréningoch. Fosfor, vitamíny B6 a B12 prispievajú k normálnej tvorbe energie premenou látok. Vitamíny B9 a B12 prispievajú k tlmeniu pocitu únavy a vyčerpanosti. Vitamín C pomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas intenzívnych tréningov a po nich. Tento pozitívny účinok možno dosiahnuť príjmom 200 mg vitamínu C (ktorý obsahuje 1 dávka AMI-NO XPRESS) nad dennú odporúčanú dávku vitamínu C. Horčík prispieva k normálnej činnosti svalstva a k bielkovinovej syntéze. Horčík a fosfor prispievajú k udržiavaniu normálneho stavu kostí. Draslík prispieva k normálnej činnosti svalstva, k udržiavaniu normálneho krvného tlaku a k správnej činnosti nervového systému.

OBSAH BALENIA
440 g ( 20 dávok )

DÁVKOVANIE
Vymiešajte 1 dávku (22 g – 1,6 dávkovacej odmerky) prášku Ami-NO Xpress v 500 ml vody a konzumujte počas tréningu.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 440 g20 dávok
Účinné látky na jednu dávku
22 g ( 1,6 odmerky )
Vitamín B6 (Pyridoxín)
2,8 mg
Vitamín B9 (kyselina listová)
30,2 mcg
Vitamín B12 (kyanokobalamín)
0,38 mcg
itamín C (L-askorbová kyselina)
200 mg
Horčík56,3 mg
Fosfor
350 mg
Draslík
441 mg
Ami-NO Xpress zmes
7781 mg
          z toho Betaín bezvodý2500 mg
          z toho L-Citrulín1531 mg
          z toho Beta-Alanín1500 mg
          z toho DL-kyselina jablčná1500 mg
          z toho Mikronizovaný L-Arginín500 mg
          z toho L-Arginín-alfa-ketoglutarát (AAKG 2:1)250 mg
Mikronizovaný BCAA XPRESS zmes 2:1:1
5000 mg
          z toho Mikronizovaný L-Leucín2500 mg
          z toho Mikronizovaný L-Izoleucín1250 mg
          z toho Mikronizovaný L-Valín1250 mg
Aminokyselinová zmes
3000 mg
          z toho L-Glutamín1000 mg
          z toho Taurín1000 mg
        z toho L-Tyrozín1000 mg
Zmes obnovy
2827,8 mg
          z toho Dihydrogén-fosforečnan-draselný1600 mg
          z toho Glycín1000 mg
          z toho Uhličitan horečnatý224 mg
          z toho Vitamín C200 mg
          z toho Pyridoxín HCI3,45 mg
          z toho Kyselina pteroilmonoglutámová330 mcg
          z toho Kyanokobalamín40 mcg

ZLOŽENIE
Príchuť pomaranč-mango:
bezvodý betaín, mikronizovaný L-leucín, arómy: pomarančový džús, mango, pomaranč; dyhydrogénfosforečnan draselný, L-citrulín, beta alanín, kyselina DL jablčná, mikornizovaný L-leucín, mikronizovaný L-valín, glycín, L-glutamín, L-tyrozín, taurín, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová, mikronizovaný L-arginín base, L-arginín alfaketoglutarát 2:1, uhličitan horečnatý, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; kyselina L-askorbová, farbivo: riboflavín; pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamínová, kyanokobalamín.
Príchuť broskyňový ľadový čaj: bezvodý betaín, mikronizovaný L-leucín, arómy: broskyňa, čierny čaj; dyhydrogénfosforečnan draselný, L-citrulín, beta alanín, kyselina DL jablčná, mikornizovaný L-leucín, mikronizovaný L-valín, glycín, L-glutamín, L-tyrozín, taurín, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová, mikronizovaný L-arginín base, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; L-arginín alfaketoglutarát 2:1, uhličitan horečnatý, kyselina L-askorbová, farbivo: amoniakálny karamel; pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamínová, kyanokobalamín.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Ami-NO Xpress sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Ami-NO Xpress prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 38,64 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)