Macatron 108 kaps - Scitec Nutrition

18,90 € s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 4 kaps, obsah balenia 108 kaps teda 27 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke Kyselina D-asparágová 1000 mg, extrakt zo žihľavy 600 mg, Maca prášok 400 mg, rôzne extrakty a rada vitamínov a minerálov Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 kaps s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka rozdelené na: 2 kapsuly ráno k jedlu a 2 kapsuly večer k jedlu. Odporúča sa užívať na tréningové aj nentréningové dni.
Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje zvyšovanie sily, výkonu a rast svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 4 kaps, obsah balenia 108 kaps teda 27 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke Kyselina D-asparágová 1000 mg, extrakt zo žihľavy 600 mg, Maca prášok 400 mg, rôzne extrakty a rada vitamínov a minerálov

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 kaps s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka rozdelené na: 2 kapsuly ráno k jedlu a 2 kapsuly večer k jedlu. Odporúča sa užívať na tréningové aj nentréningové dni.

Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov

Na čo slúži: podporuje zvyšovanie sily, výkonu a rast svalovej hmoty

Hardcore optimalizácia testosterónu a estrogénu: testosterónový komplex zložiek MACA, Testofen®, a DAA

MACATRON je vycibreným matrixom pre podporu optimalizácie hladiny testosterónu, estrogénu, a podporu libida, s obsahom dôkladne vyberaných 13 účinných látok. DAA (kyselina D-asparágová) a zložky liečivých rastlín – medzi nimi aj MACA – zabezpečujú dôležité vitamíny a minerálne látky. MACA je používaná vo všeobecnosti ako afrodiziakum. Tento koreň je legendou, čo sa týka účinkov zvyšovania sexuálnej aktivity.
Testofen® je výťažkom z rastliny senovka grécka, s minimálne 50%-ným Fenuside™ obsahom . Senovka grécka je dobre známou, mnohostrannou liečivou rastlinou, obsahujúcou viac než 100 rôznych rastlinných účinných látok, vrátane Furostanových saponínov a Steroidných saponínov. Senovku grécku využívajú z viacerých hľadísk. Testofen® preukázateľne zvyšuje sexuálnu aktivitu, popri tom pomáha udržiavať sexuálne zdravie a objem svalovej hmoty. Saponínové glykozidy, ktoré sú štandardizované na Testofen® sa nazývajú Fenuside -mi™.
MACATRON obsahuje bór a flavonoid quercetin, ktorý pomáha zabraňovať premene testosterónu na estrogén. Taký istý účinok má aj Mangostan. Ligníny žihľavy môžu prispieť k zníženiu hormonálnej väzby globulínu (SHBG), s testosterónom, čo môže pomáhať v tom, aby mal organizmus k dispozícii viac voľného testosterónu, ktorý je v organizme aktívnou formou. Najvhodnejšie je používať výťažky z koreňa žihľavy, spolu s výťažkami Serenoe plazivej.
Vitamín B5 (kyselina pantoténová) zohráva úlohu pri správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu-D, a niektorých látok, zúčastňujúcich sa pri prenose podnetov. Vitamín B6 zohráva úlohu pri regulácii hormonálnych procesov, a prispieva k tlmeniu únavy a pocitu vyčerpanosti. Vitamín D prispieva k normálnej činnosti svalstva, a zohráva úlohu pri procesoch delenia buniek. Zinok prispieva k normálnej plodnosti, k normálnemu rozmnožovaniu sa, ako aj k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.
MACATRON možno kombinovať s jednozložkovými Tribulusovými produktmi.

OBSAH BALENIA
108 kaps ( 27 dávok )

DÁVKOVANIE
Odporúča sa užívať 4 kapsúl denne (2 kapsuly ráno k jedlu a 2 kapsuly večer k jedlu).

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 108 kaps27 dávok
Účinné látky na jednu dávku4 kaps
Vitamin B5 ( Kyselina pantoténová )
1,8 mg
Vitamin B6 ( Piridoxín )
0,84 mg
Kvercetín dihydrát100 mg
Vitamin D3 ( cefarol )
5 mcg
Zinok6 mg
Boron3,6 mg
MACATRON komplex celkom2400 mg
     z toho Kyselina D-asparágová
1000 mg
     z toho extrakt zo žihľavy
600 mg
     z toho Maca prášok
400 mg
     z toho extrakt Avena Sativa
100 mg
     z toho Testofen® senovka grécka extrakt
100 mg
     z toho Mangosteen výťažok
100 mg
     z toho Saw Palmetto extrakt
100 mg

ZLOŽENIE
Kyselina D-asparágová, extrakt z listu Urtica dioica (10:1), hovädzia želatína, extract z koreňa Lepidium meyenii, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; extrakt zo semien Avena sativa (5:1), extrakt z kôry plodu Garcinia mangostana (10:1), Quercetin extract z výhonkov Sophora japonica (84%), extract z plodov Serenoa repens (12:1), Testofen® extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum (Testofen®, Fenuside™: min. 50% ), kyselina boritá, monohydrát síranu zinočnaté, farbivá: oxid titaničitý; kolekalciferol, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Macatron sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Macatron kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)