Super cena
Super cena

100% Glutamine Professional 500 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
10,95 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 10 g (2 odmerky), obsah balenia 500 g (100 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke mikronizovaný L-glutamín 10 000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 10 g (2 odmerky) s vodou, V tréningové dni 1 odmerku (5 g) ráno, 1 odmerku (5 g) s 200 ml vody ihneď po tréningu. V netréningové dni 1 odmerku (5 g) ráno a 1 odmerku (5 g) s 200 ml vody pred spaním
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje nárast - ochranu - regeneráciu svalovej hmoty, a zabraňuje strate svalovej hmoty

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 10 g (2 odmerky), obsah balenia 500 g (100 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke mikronizovaný L-glutamín 10 000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 10 g  (2 odmerky) s vodou, V tréningové dni 1 odmerku (5 g) ráno, 1 odmerku (5 g) s 200 ml vody ihneď po tréningu. V netréningové dni 1 odmerku (5 g) ráno a 1 odmerku (5 g) s 200 ml vody pred spaním
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje nárast - ochranu - regeneráciu svalovej hmoty, a zabraňuje strate svalovej hmoty


100% originálny - 100% mikronizovaný - 100% glutamín
BodyBulldozer 100% Glutamine Professional s plnohodnotným mikronizovaným Glutamínom 10 000 mg v dennej dávke, vhodné na akúkoľvek formu a intenzitu pohybovej aktivity. Naturálny glutamín bez príchute, bez pachu, bez farbív, bez cukru a tuku. Výsledné hodnoty v počtoch: 10 000 mg mikronizovaný L-glutamín v dennej porcii. 

Žiadne kúzlo, čisto len pravda
Našou identitou okrem kvality je aj originalita. Kladieme veľkú pozornosť na autentický charakter všetkých našich produktov. Objavte prosím našu galantnú ponuku 100% Glutamine Professional ako 100% L-glutamín v prášku, mikronizovaný, doslova bez príchute, bez pachu, bez farby, s bezchybnou rozpustnosťou. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

S profesionálnym produktom od základov až na vrchol!
BodyBulldozer 100% Glutamine Professional zabezpečí 100% čistý L-glutamín v správnom množstve - 5000 mg v každej dávke, ideálny pre všetkých športovcov. Tento BodyBulldozer produkt obsahuje L-glutamín, mimoriadne dôležitá aminokyselina pre svalové bunky a imunitný systém. Naša formula neobsahuje nežiaduce cukry a tuky. Vďaka neochutenej (naturálnej) verzii L-Glutamínu je ľahko kombinovateľný s inými doplnkami výživy ako napríklad proteín, BCAA, sacharidy, atď. alebo lubovolnými nápojmi a surovina je zachovaná v pôvodnej - plnšej kvalite bez pridaných farbív a ochucovadiel. Naše vysoko kvalitné produkty Vám pomôžu dosiahnúť najlepšie výsledky! 

VEDECKÉ FAKTY
Glutamín je právom považovaný za kráľa všetkých aminokyselín. Aminokyselina, ktorá je mimoriadne obľúbená medzi kulturistami a ľuďmi žijúci aktívny životný štýl. Štúdie ukazujú, že užívanie glutamínu bráni poškodeniu svalov a má regeneračné účinky. Hladiny hormónov a ich zvyšovanie boli pre kulturistov vždy prioritou, pretože je to alfou-omegou bodybuildingu. Ďaľšou výhodou glutamínu je že hrá dôležitú úlohu pri zvyšovaní prirodzených hladín hormónov v tele. Pozitívne účinky pri uživaní Glutamínu na imunitný systém boli tiež štúdiami preukázané. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozmiešaj denne 2 odmerky (10 g) 100% Glutamine Professional nápojového prášku s vodou.Na prípravu odporúčame používať BodyBulldozer šejker so sitkom.  V tréningové dni užívaj 1 odmerku (5 g) rozpustenú v 200 ml vody ráno a 1 odmerku (5 g) rozpustenú v 200 ml vody po tréningu. V dni keď netrénuješ užívaj 1 odmerku (5 g) rozpustenú v 200 ml vody ráno a 1 odmerku (5 g) rozpustenú v 200 ml vody pred spaním. Smelo kombinujte s proteínmi Bodybulldozer Best Whey Professional alebo s Premium Protein Professional!

Účinné látky10 gRVH* (10 g)
L-Glutamín10 000 mg**
* RVH%: Referenčná výživová hodnota
** RVH nie je definovaná


ZLOŽENIE
100% L-Glutamín

INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV
Vyrobené v závode spracovávajúcom produkty obsahujúce lepok, mlieko, sóju, vajcia a arašidy.

BALENIE
Netto hmotnosť: 500 g (100 dávok) - odmerka je súčasťou balenia

Upozornenie
BodyBulldozer 100% Glutamine Professional používajte ako súčasť vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uschovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka by nemala byť prekračovaná. Potravinové doplnky nenahrádzajú vyváženú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl.

Skladovanie
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 21,90 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 6 recenzií

100%(6)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)