Super cena
Super cena

BCAA + Glutamine Professional 120 kaps - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
10,95 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť dennej dávky 6 kaps, obsah balenia 120 kaps (40 dávok)
Hlavné zložky: v každej dennej dávke BCAA v pomere 2:1:1 1800 mg, L-Glutamín 1800 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 6 kaps s dostatočným množstvom vody. V tréningové dni 3 kaps pred a 3 kaps ihneď po tréningu. V netréningové dni 3 kaps ráno a 3 kaps popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť dennej dávky 6 kaps, obsah balenia 120 kaps (40 dávok)
Hlavné zložky: v každej dennej dávke BCAA v pomere 2:1:1 1800 mg, L-Glutamín 1800 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 6 kaps s dostatočným množstvom vody. V tréningové dni 3 kaps pred a 3 kaps ihneď po tréningu. V netréningové dni 3 kaps ráno a 3 kaps popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Svätá dvojica BCAA + Glutamín v pomere 100:100! 
Prečo svätá? Nie je náhoda že táto kombinácia sa stala jednou z najpopulárnejších a najzákladnejších doplnkov výživy modernej doby. Dnes je BCAA + Glutamine na celom svete rovnako populárny ako najlepšie bielkoviny a vitamínové prípravky. Táto silná a vedecky overená kombinácia udržuje, regeneruje a výživuje kvalitnú svalovú hmotu. Samotné telo značnú časť týchto aminokyselín nie je schopné vyprodukovať, preto je najlepšie ich používať vo forme kapsúl ako doplnok výživy v kombinácii s kvalitnou stravou v spojení s tréningovým plánom. Výrobok pozostáva zo štyroch aminokyselín, a to L-glutamínu, L-leucínu, L-izoleucínu a L-valínu. Tieto aminokyseliny účinne chránia svaly, podporujú regeneráciu a pomáhajú budovať novú svalovú hmotu. Výsledné hodnoty v počtoch:  L-glutamín 1800 mg, BCAA 1800 mg v dennej porcii.

Dávkovanie nebolo nikdy také jednoduché ako teraz!
Zabudnite na odmerky ktoré mnohokrát zostávajú na spodku prípravku, meranie na kuchynských váhach a premiešanie práškov s vodou. Jednoducho si zober 6 kapsúl denne a užívaj 3 - 3 kapsuly pred a po tréningu v tréningové dni a 3 - 3 kapsuly ráno a popoludní v netréningové dni. Naša praktická krabička na dávkovanie kapsúl Ti pomôže s dávkovaním.

Vysoko kvalitné ultra čisté suroviny
V BodyBulldozeri vieme, že kvalita použitých surovín je pre Teba obzvlášť dôležitá, ak chceš dosiahnuť najlepšie výsledky! Preto sme vyvinuli svetovo obľúbenú kombináciu BCAA + Glutamine bez pridaných ochucovadiel, aróm a príchutí v kapsulovej forme. Výsledný produkt je samozrejme bez obsahu cukrov a tukov. Vďaka tomuto výrobnému procesu si suroviny zachovávajú svoje pôvodné vlastnosti a sú balené v nezmenenej vysokej kvalite bez pridávania nepotrebných - zbytočných prísad. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

OBSAH BALENIA
120 kaps  (40 dávok)

DÁVKOVANIE
Užívajte 6 kapsúl denne s dostatočným množstvom tekutiny pomocou BodyBulldozer fľaše! Počas tréningových dní sa odporúča užívať 3 kapsuly pred a 3 kapsuly po tréningu. Počas netréningových dní sa odporúča užívať 3 kapsuly ráno a 3 kapsuly popoludní. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 120 kaps
40 dávok
Účinné látky na dennú dávku
6 kaps
Energetická hodnota 22,4 kcal / 93,8 kj
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Bielkoviny3,6 g
L-glutamín 1800 mg
Celkom BCAA v pomere 2:1:1
1800 mg
     z toho L-leucín900 mg
     z toho L-izoleucín450 mg
     z toho L-valín450 mg
ZLOŽENIE

BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín), L-Glutamín, želatínová kapsula.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
BodyBulldozer BCAA + Glutamine Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer BCAA + Glutamine Professional kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,09 € / kaps

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 recenzií

100%(3)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)