Super cena
Super cena

BCAA + Glutamine Professional 500 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
17,95 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 24 g (2 odmerky), obsah balenia 500 g (41 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke BCAA 10008 mg, L-glutamín 10008 mg, Taurín 1008 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 24 g (2 odmerky) s vodou. V tréningové dni užívajte 1 odmerku (12 g) s 600 ml vody predpoludní, 1 odmerku (12 g) s 600 ml vody pred alebo počas tréningu. V netréningové dni 1 odmerku (12 g) predpoludní a 1 odmerku (12 g) s 600 ml vody popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje regeneráciu, rast a udržanie svalovej hmoty

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 24 g (2 odmerky), obsah balenia 500 g (41 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke BCAA 10008 mg, L-glutamín 10008 mg, Taurín 1008 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 24 g (2 odmerky) s vodou,  V tréningové dni užívajte 1 odmerku (12 g) s 600 ml vody predpoludní, 1 odmerku (12 g) s 600 ml vody pred alebo počas tréningu. V netréningové dni 1 odmerku (12 g) predpoludní a 1 odmerku (12 g) s 600 ml vody popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje regeneráciu, rast a udržanie svalovej hmoty

Viac než 20000 mg BCAA + Glutamínu v dennej dávke! 
BodyBulldozer BCAA + Glutamine Professional s nadpriemerným množstvom BCAA + Glutamínu vyšším ako 20000 mg v dennej dávke, vhodné na akúkoľvek formu a intenzitu pohybovej aktivity. Na mobilizáciu telesného mechanizmu je pridaný ešte 1008 mg Taurínu, bez cukrov a tukov. Výsledné hodnoty v počtoch: BCAA 10008 mg, L-glutamín 10008 mg, Taurín 1008 mg v dennej porcii.

Ak vykročíme - tak len poriadne!
Pri vytvorení našich produktov nás viedol bez kompromisov jedine tento podstatný argument. Po maratónnej testovacej fáze s čistým svedomím Vám predstavíme BodyBulldozer BCAA + Glutamine Professional 500g  z našej profesionálnej linie vo Váš prospech a obojstrannú spokojnosť.

Nezabudnuteľná chuť a ultrarýchla rozpustnosť!
Rozpustnosť ako atribút sa pomerne ľahko a vizuálne testuje. BodyBulldozer BCAA + Glutamine funguje rýchlejšie než prečítate túto vetu: do studenej vody nasypete 1 dávku, bez miešania alebo nekonečného trasenia do troch sekúnd prášok je takmer zlučený s vodou. Ak nemáte po ruke práve lyžičku stačí  párkrát rozkrútiť - a nepreháňam...!!! . Výsledok úplne homogénny nápoj, bez hrudkov, bez plávajúcich fragmentov, a bez toho aby  polovica dávky bola prilepená na stenu pohára.
Príchuť sme riešili so zdlhavou degustáciou v prospech dokonalého výsledku. Príjemne lahodná príchuť a autencická farba pozitívne prekvapí každého.

Profesionálny produkt, ohromujúce výsledky!
Tento BodyBulldozer produkt obsahuje esenciálne aminokyseliny ktoré naše telo nedokáže samo vytvoriť, preto sú pre nás nevyhnutne dôležité. Naša formula obsahuje maximálnu dózu účinných látok a je obohatená o taurín viac než 1000 mg v každej dennej dávke. BodyBulldozer BCAA + Glutamine Professional nežiadúce cukry a tuky neobsahuje. BCAA + Glutamine Professional sa pýši  extra rýchlou rozpustnosťou, výnimočne lahodnou, prekvapene osviežujúcou príchuťou vďaka čomu dobre padne pred/počas/po tréningu alebo hocikedy počas dňa. BodyBulldozer BCAA + Glutamine Professional je vedecky vyvinutý produkt, ktorý obsahuje správnu kombináciu kľúčových účinných látok v mega dózach. Naše vysoko kvalitné produkty Vám pomôžu dosiahnúť najlepšie výsledky! 

VEDECKÉ FAKTY
Aminokyseliny tvoria základnú stavebnú jednotku svalovej bunky. Sú zodpovedné pre nespočetné množstvo životudôležitých procesov v tele ako sú rast, trávenie, regenerácia buniek. Delíme ich na 3 podskupiny: esenciálne aminokyseliny, neesenciálne aminokyseliny a semi-esenciálne aminokyseliny. BCAA patria medzi esenciálne aminokyseliny, čo znamená že náš organizmus si ich nedokáže samo vyprodukovať. BCAA sú extrémne populárne medzi vrcholovými športovcami pre jeho silné anabolické účinky a zabránenie katabolizmu (straty svalov). Preto je nevyhnutné ich prijať zo stravy a pomocou suplementov. Glutamín hrá signifikantnú rolu v syntézii proteínov a napomáha k posilneniu imunitného systému. Taurín je aminokyselina použivaná ako antioxidant podporujúca športový výkon. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

OBSAH BALENIA
netto hmotnosť: 500 g (41 dávok) - odmerka je súčasťou balenia

DÁVKOVANIE
Výška dennej dávky 24 g (2 odmerky) s vodou,  V tréningové dni užívajte 1 odmerku (12g) s 600 ml vody predpoludní, a 1 odmerku (12 g) s 600 ml vody pred alebo počas tréningu. V netréningové dni 1 oldmerku (12 g) predpoludní, a 1 odmerku (12 g) s 600 ml vody popoludní.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 500 g41 dávok
Účinné látky na dennú dávku
24 g  (2 odmerky)
Energetická hodnota96 kcal / 408 kj
Tuky<0,5 g
Sacharidy<0,5 g
L-glutamín10008 mg
BCAA celkom10008 mg
     z toho L-leucín
5004 mg
     z toho L-izoleucín
2502 mg
     z toho L-valín
2502 mg
Taurín
1008 mg
ZLOŽENIE

L-Glutamín, L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín, kyselina (kyselina citrónová), taurín, aróma (ananas), sladidlá (acesulfam-K, sukralóza), farbivo (beta-karotén), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
BodyBulldozer BCAA + Glutamine Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. BodyBulldozer BCAA + Glutamine Professional prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí, zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 35,90 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 18 recenzií

100%(18)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)