Super cena
Super cena

Creatine Professional 200 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
14,95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 5 tabl, obsah balenia 200 tabl (40 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke Kreatín Monohydrát 5000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 5 tabl s dostatočným množstvom vody a so sacharidmi, V tréningové dni 5 tabl po tréningu. V netréningové dni  5 tabl počas dňa
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 5 tabl, obsah balenia 200 tabl (40 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke Kreatín Monohydrát 5000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 5 tabl s dostatočným množstvom vody a so sacharidmi, V tréningové dni 5 tabl po tréningu. V netréningové dni  5 tabl počas dňa
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť


Kreatínová špička na spôsob BodyBulldozer!
BodyBulldozer Creatine Professional podľa potreby, pričom každá denná dávka obsahuje presne 5 000 mg Kreatínu Monohydrát. Kreatín je organická kyselina, z ktorej 95% sa nachádza vo svalových bunkách. Svalové bunky by ale vedeli uskladniť aj viac kreatínu ako sme schopní prijať zo stravy, a preto doplnenie kreatínu je nevyhnutné ak by sme chceli pomerne ľahko získať viac sily - výkonu - svalov. Vedci dokázali, že už 3000 mg kreatínu podporuje výkon pri aktivitách s vysokou intenzitou. BodyBulldozer Creatine Professional obsahuje zvýšené 5 000 mg Kreatínu Monohydrát v každej dennej dávke pre podporu budovania masívneho svalstva.

Dávkovanie šité na Tvoje miery - jednoduché ako facka!
Výsledkom tabletovej verzii je, že dávku môžete ľahko prispôsobiť svojim potrebám  5 000 až 15 000 mg za deň. Tábor spotrebiteľov výživových doplnkov uprednostňuje tabletové doplnky, ktoré ľahko, rýchlo a prakticky môže užívať. Myšlienka je úplne logická, pretože na rozdiel od práškových produktov, kde musí byť po ruke miešačka a pohár, velké balenie samotného produktu, práši sa, ak vylejem určite na seba. Mimochodom konečný výsledok je v oboch prípadoch totožný. Zažite jednoduchosť a dávkujte kreatín professionálne priamo z dózy s rýchlosťou blesku. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Vedecky dokázaný, rokmi overený!
Dávno bolo potvrdené že môžete znásobiť účinnosť kreatínu so sacharidmi. Konkrétne vždy pri užívaní kreatínu treba pridať trochu sacharidov 1:1, teda 5g kreatínu + 5 g sacharidov, 10 g + 10 g...atď. Ako  sacharidy v 100%-nej podobe Vám odporúčame BodyBulldozer 100% MaltoDextrose Professional.

OBSAH BALENIA
200 tabl (40 dávok)

DÁVKOVANIE
Výška dennej dávky 5 tabl s dostatočným množstvom vody a so sacharidmi. Užívajte 5 tabliet denne. Tablety Creatine Professional zapite dostatočným množstvom tekutiny. V tréningové dni užívajte 5 tabliet po tréningu. V dni keď netrénujete užívajte 5 tabliet počas dňa. Kreatín je vhodné užívať v kombinácii s BodyBulldozer 100% MaltoDextrose Professional, sacharidy zvyšujú účinok kreatínu 5g kreatínu + 5 g sacharidov, 10 g + 10 g...atď..

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 200 tabl
40 dávok
Účinné látky na dennú dávku
5 tabl
Kreatín monohydrát
5000 mg
ZLOŽENIE
Kreatín monohydrát, objemové činidlo (celulóza), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, fosforečnany vápenaté, oxid kremičitý), maltodextrín.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
BodyBulldozer Creatine Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer Creatine Professional kreatínové tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,07 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 12 recenzií

100%(12)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)