100% Whey Protein 1000 g - Nutrend

Výrobca: Nutrend
23,00 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g  (2 odmerky), obsah balenia 1000 g teda 33 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 21,6 g 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g  (2 odmerky) prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1-3 dávky, jednu dávku ihneď po tréningu a druhú + tretiu kedykoľvek počas dňa medzi jedlami. V netréningové dni 1 - 1 - 1 dávku medzi jedlami v závislosti od dennej potreby bielkovín.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g  (2 odmerky), obsah balenia 1000 g teda 33 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 21,6 g 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g  (2 odmerky) prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1-3 dávky, jednu dávku ihneď po tréningu a druhú + tretiu kedykoľvek počas dňa medzi jedlami. V netréningové dni 1 - 1 - 1 dávku medzi jedlami v závislosti od dennej potreby bielkovín.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Bezlepkový srvátkový bielkovinový prášok z GRASS FED prvotriedneho mlieka
Základ produktu tvorí prémiový ultrafiltrovaný koncentrát mliečnej srvátky (WPC) spolu s najčistejšou formou izolátu srvátkovej bielkoviny (WPI). Vďaka technológii Cross-Flow Microfiltration (CFM) si bielkoviny zachovávajú všetky biologicky účinné zložky pre maximálnu efektivitu tvojho tréningu. Patentovaná surovina INSTANT WHEY zaisťuje perfektnú rozpustnosť proteínu pre dokonalý komfort prípravy tvojho proteínového nápoja. Srvátková bielkovina pochádza z prvotriedneho mlieka spĺňajúceho certifikát GRASS FED. Ekologické chovy kráv zabezpečujú voľnú pastvu dobytku na lúkach 10 mesiacov v roku, ich strava sa skladá minimálne 90 % z čerstvej trávy alebo krmovín. Vynikajúca stráviteľnosť zaisťuje značková zmes tráviacich enzýmov a lahodné príchute potešia vaše zmysly. Prémiový produkt s vysokou biologickou hodnotou je ideálny pre obnovu svalového tkaniva a svalového rastu. 

Hlavné parametre a výhody Nutrend 100% Whey Protein:
až 73 % bielkovín, instantizovaný srvátkový proteín (WPC, WPI), použité suroviny spĺňajú certifikáciu GRASS FED, až 24 % WPI, až 22 g bielkovín v jednej dávke, 5 g BCAA v jednej dávke, značková zmes tráviacich enzýmov DigeZyme™, bez umelých farbív, bez gluténu

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Dávku 30 g (2 odmerky) rozmiešajte v 250 ml vody. Pre ideálnu  V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1 - 3 porcie denne, medzi jedlami. Pre dosiahnutie správnej konzistencie nápoja na prípravu použite BodyBulldozer šejker. Vyskúšajte aj v kombinácii s produktmi Collagen + Hyaluron Light Professional alebo BCAA + Glutamine Light Professional

Priemerné výživové hodnoty100 g30 gRI%* (30 g)
Energia1 556 kJ / 368 kcal
467 kJ / 110 kcal
5%
Tuky4,9 g1,5 g2%
   z toho nasýtené mastné kyseliny3,1 g0,9 g4%
Sacharidy7,2 g2,2 g<1%
   z toho cukry5 g1,5 g2%
Vláknina3,5 g1,1 g-
Bielkoviny72 g21,6 g43%
Soľ1,6 g0,5 g8%
* RI%: Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal) Ostatné aktívne zložky30 g
Tráviace enzými12 mg
L-Alanín
1068 mg
L-Arginín
498 mg
L-Asparágová kyselina
2312 mg
L-Cysteín
493 mg
L-Glutamová kyselina
3821 mg
Glycín
382 mg
L-Histidín
394 mg
L-Isoleucín***
1315 mg
L-Leucín***
2234 mg
L-Lysín**
1973 mg
L-Methionín**
469 mg
L-Phenylalanín**
673 mg
L-Prolín
1232 mg
L-Serín
1017 mg
L-Threonín**
1444 mg
L-Tyrosín
607 mg
L-Valín***
1248 mg
L-Tryptophan**
368 mg
** EAA - esenciálne aminokyseliny
*** BCAA - vetvené esenciálne aminokyseliny

ZLOŽENIE
PRÍCHUŤ ČOKOLÁDA BROWNIES
65 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 24 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), kakao, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, aróma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu. Môže obsahovať stopy sóje.
PRÍCHUŤ ČOKOLÁDA KOKOS
80 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 13,5 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu. Môže obsahovať stopy sóje.
PRÍCHUŤ COOKIES&CREAM
80 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 14,5 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín), aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu. Môže obsahovať stopy sóje.
PRÍCHUŤ VANILKA
80 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 13,5 % srvátkový proteínový izolát (obsahuje slnečnicový lecitín),aróma, bezgluténová pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza),sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu, farbivo beta-karotén. Môže obsahovať stopy sóje.

BALENIE
Netto hmotnosť: 1000 g (33 dávok) - odmerka je súčasťou balenia

Upozornenie
Nutrend 100% Whey Protein používajte ako súčasť vyvážanej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uschovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka by nemala byť prekračovaná. Potravinové doplnky nenahrádzajú vyvážanú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl.

Skladovanie
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 23,00 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)