After 420 g - BioTechUSA

16.70 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 21 g ( 2 odmerky ), obsah balenia 420 g teda 20 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke glutamín komplex 5930 mg ,  BCAA 4000 mg,  kreatín 3000 mg, rada vitamínov a minerálov
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 21 g  ( 2 zarovnané odmerky = 2 kopcovité polievkové lyžice ) s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. V tréningové dni 1 dávku hneď po tréningu. V netréningové dni 1 dávku popoludní .
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: na doplnenie počas tréningu stratených živín a minerálov v prospech regenerácie a rastu svalov Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 21 g ( 2 odmerky ), obsah balenia 420 g teda 20 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke glutamín komplex 5930 mg ,  BCAA 4000 mg,  kreatín 3000 mg, rada vitamínov a minerálov 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 21 g  ( 2 zarovnané odmerky = 2 kopcovité polievkové lyžice ) s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. V tréningové dni 1 dávku hneď po tréningu. V netréningové dni 1 dávku popoludní . 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov 
Na čo slúži: na doplnenie počas tréningu stratených živín a minerálov v prospech regenerácie a rastu svalov

Komplexná formula na doplnenie počas tréningu spotrebovaných živín 
Zlaté porekadlo je aj pravdou . Všetko sa začína po tréningu.  After je ochutená, komplexná potréningová formula v práškovej forme aj nevyhnutný pôžitok Vášmu telu ako zásluha po tréningu.. Obsahuje dôležité živiny, ako sú esenciálne aminokyseliny, sacharidy s rôznym glykemickým indexom a mikronizovaný kreatín monohydrát. Tieto prísady, vitamíny a minerálne látky, ako aj stopové prvky prispievajú k lepšiemu fungovaniu tela a svalov, a podporujú využitie hlavných účinných látok synergickým spôsobom. Zloženie sacharidov v prípravku poskytuje živiny bohaté na energiu potrebné pre zotavenie po intenzívnom tréningu. Obsah kreatínu v prípravku After zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Obsah chrómu prispieva k regulácii hladiny cukru v krvi, čo je tiež veľmi dôležité pre spracovanie proteínov. Magnézium prispieva k normálnej funkcii svalov. Výrobca pridal  aj zinok a vitamín B6 pre podporu normálneho metabolizmu bielkovín a glykogénu. Medzi účinnými látkami After nájdete aj vitamíny C, B12 a B6, ktoré spoločne znižujú únavu a vyčerpanie a prispievajú k normálnej funkcii nervového systému, čo je dôležité pre reguláciu stresového hormónu (kortizolu) ktorý vzniká pri tréningu.

OBSAH BALENIA
420 g ( 20 dávok )

DÁVKOVANIE
Rozmiešajte 1 dávku ( 2 zarovnané odmerky = 2 kopcovité polievkové lyžice  = 21 g ) prípravku v 250 ml vody. Užívajte ihneď po tréningu. V netréningové dni jednu dávku popoludní medzi jedlami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 420 g20 dávok
Účinné látky na jednu dávku
21 g ( 2 odmerky )
Energetická hodnota
85 kcal / 359 kj
Tuky< 0,5 g
          z toho nasýtené0 g
Sacharidy
5,3 g
          z toho cukry < 0,5 g
Bielkoviny
15 g
Soľ
0,08 g
Vitamín B12
1,6 mcg
Vitamín B6
1,5 mg
Vitamín C
80 mg
Kyselina listová
123 mcg
Zinok
3,3 mg
Vápnik
160 mg
Chróm
20 mcg
Horčík
74,8 mg
Glutamine Complex (L-glutamín, glutamínový peptid)
5930 mg
BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín)
4000 mg
Kreatín
3000 mg
Beta-hydroxymetylbutyrát (HMB) vápenatý
330 mg
L-lyzín100 mg
L-metionín
100 mg
L-treonín
100 mg

ZLOŽENIE
maltodextrín, L-glutamín, pufrovaný kreatín monohydrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý), glutamínový peptid (obsahuje pšenicu), instantný L-leucín (L-leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), aróma, L-izoleucín, L-valín, kyselina (kyselina citrónová), Ca-HMB, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, uhličitan vápenatý, sladidlá (sukralóza, acesulfám K), L-lyzín, L-metionín, L-treonín, kyselina L-askorbová, soľ, oxid horečnatý, oxid zinočnatý, farbivá (Allura červená AC 1, indigotín), pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, chlorid chromitý, kyanokobalamín. 1Tartrazín, Allura červená.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech After sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, a pre osoby so zdravotnými problémami. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech After sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 39,76 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)