Super cena
Super cena

BCAA + Glutamine ENERGY Professional 12 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
1,20 s DPH

Vyskúšaj, otestuj a napíš svoj názor o produkte
Napísať recenziu môže len registrovaný zákazník úplne dole pod popisom produktu v HODNOTENÍ ZÁKAZNÍKOV s kliknutím na NAPÍSAŤ RECENZIU.
V sáčku sa nachádza jedna úplná dávka BCAA + Glutamine ENERGY Professional
Hlavné zložky: v dennej dávke BCAA 4:1:1 10 000 mg, L-glutamín 10 000 mg, Taurín 1000 mg, Kofeín 160 mg
Na čo slúži: podporuje regeneráciu, rast a udržanie svalovej hmoty, zaháňa únavu a dodá energiu

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Vyskúšaj, otestuj a napíš svoj názor o produkte
Napísať recenziu môže len registrovaný zákazník úplne dole pod popisom produktu v HODNOTENÍ ZÁKAZNÍKOV s kliknutím na NAPÍSAŤ RECENZIU.
V sáčku sa nachádza jedna úplná dávka BCAA + Glutamine ENERGY Professional

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 24 g (2 sáčky), obsah balenia 12 g (1 dávka)
Hlavné zložky: v dennej dávke BCAA 4:1:1 10 000 mg, L-glutamín 10 000 mg, Taurín 1000 mg, kofeín 160 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 24 g  (2 sáčky) s vodou. V tréningové dni užívajte 1 sáčok (12 g) s 600 ml vody predpoludní, 1 sáčok (12 g) s 600 ml vody pred alebo počas tréningu. V netréningové dni 1 sáčok (12 g) predpoludní a 1 sáčok (12 g) s 600 ml vody popoludní.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov

Na čo slúži: podporuje regeneráciu, rast a udržanie svalovej hmoty, zaháňa únavu a dodá energiu


Osviežujúca energia pre tvoje telo - prichádza BCAA + Glutamine ENERGY Professional!
Si unavený z kolotoča každodenných starostí, stresu a tlaku na výkon? Dodaj svojmu organizmu živiny ktoré práve potrebuje a naplnia telo pozitívnou energiou! Prichádza náš najštavnatejší povzbudzujúci nápojový prášok BCAA + Glutamine ENERGY Professional so všetkým čo potrebuješ pre nabitie. Len so super účinnými a prvotriednymi ingredienciami ako BCAA 4:1:1 - esenciálne aminokyseliny so zvýšeným obsahom Leucínu (pomáha budovať svalstvo, bráni úbytku svalov, zlepšuje výkon), Glutamín - je aminokyselinou ktorá podporuje zotavenie svalov a slúžia ako základné stavebné kamene pre bielkoviny, Taurín - aminokyselina zlepšujúca mozgovú činnosť, pomáhajúca eliminovať stres, Kofeín - prírodný stimulant ktorý má povzbudzujúce účinky, zvyšuje pozornosť a sústredenie. Okoreň svoj život profesionálnym a lahodným super nápojom v príchuti jahodovej limonády ktorý uhasí smäd raz-dva a dodá potrebný impulz pre každodenné aktivity!

Veľkorysých 20000 mg BCAA + Glutamínu v dennej dávke! 
BodyBulldozer BCAA + Glutamine ENERGY Professional s nadpriemerným množstvom BCAA + Glutamínu rovným 20000 mg v dennej dávke, vhodné na akúkoľvek formu a intenzitu pohybovej aktivity. Na mobilizáciu telesného mechanizmu je pridaný ešte 1000 mg Taurínu, bez cukrov a tukov. Výsledné hodnoty v počtoch: BCAA 4:1:1 10000 mg, L-Glutamín 10000 mg, Taurín 1000 mg v dennej porcii.

Ak vykročíme - tak len poriadne!
Pri vytvorení našich produktov nás viedol bez kompromisov jedine tento podstatný argument. Po maratónnej testovacej fáze s čistým svedomím Vám predstavíme BodyBulldozer BCAA + Glutamine ENERGY Professional 500 g z našej profesionálnej linie vo Váš prospech a obojstrannú spokojnosť.

Nezabudnuteľná chuť a ultrarýchla rozpustnosť!
Rozpustnosť ako atribút sa pomerne ľahko a vizuálne testuje. BodyBulldozer BCAA + Glutamine ENERGY funguje rýchlejšie než prečítate túto vetu: do studenej vody nasypete 1 dávku, bez miešania alebo nekonečného trasenia do troch sekúnd prášok je takmer zlučený s vodou. Ak nemáte po ruke práve lyžičku stačí  párkrát rozkrútiť - a nepreháňam...!!! . Výsledok úplne homogénny nápoj, bez hrudkov, bez plávajúcich fragmentov, a bez toho aby polovica dávky bola prilepená na stenu pohára.
Príchuť sme riešili so zdlhavou degustáciou v prospech dokonalého výsledku. Príjemne lahodná príchuť a autencická farba pozitívne prekvapí každého.

Profesionálny produkt, ohromujúce výsledky!
Tento BodyBulldozer produkt obsahuje esenciálne aminokyseliny ktoré naše telo nedokáže samo vytvoriť, preto sú pre nás nevyhnutne dôležité. Naša formula obsahuje maximálnu dózu účinných látok a je obohatená o taurín rovných 1000 mg v každej dennej dávke. BodyBulldozer BCAA + Glutamine ENERGY Professional nežiadúce cukry a tuky neobsahuje. BCAA + Glutamine ENERGY Professional sa pýši  extra rýchlou rozpustnosťou, výnimočne lahodnou, prekvapene osviežujúcou príchuťou vďaka čomu dobre padne pred/počas/po tréningu alebo hocikedy počas dňa. BodyBulldozer BCAA + Glutamine ENERGY Professional je vedecky vyvinutý produkt, ktorý obsahuje správnu kombináciu kľúčových účinných látok v mega dózach. Naše vysoko kvalitné produkty Vám pomôžu dosiahnúť najlepšie výsledky! 

VEDECKÉ FAKTY
Aminokyseliny tvoria základnú stavebnú jednotku svalovej bunky. Sú zodpovedné pre nespočetné množstvo životudôležitých procesov v tele ako sú rast, trávenie, regenerácia buniek. Delíme ich na 3 podskupiny: esenciálne aminokyseliny, neesenciálne aminokyseliny a semi-esenciálne aminokyseliny. BCAA patria medzi esenciálne aminokyseliny, čo znamená že náš organizmus si ich nedokáže samo vyprodukovať. BCAA sú extrémne populárne medzi vrcholovými športovcami pre jeho silné anabolické účinky a zabránenie katabolizmu (straty svalov). Preto je nevyhnutné ich prijať zo stravy a pomocou suplementov. Glutamín hrá signifikantnú rolu v syntézii proteínov a napomáha k posilneniu imunitného systému. Taurín je aminokyselina použivaná ako antioxidant podporujúca športový výkon. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozmiešajte denne 2 sáčky (24 g) BCAA + Glutamine ENERGY Professional nápojového prášku s vodou. V tréningové dni užívajte 1 sáčok (12 g) v 450 ml* vody počas tréningu a 1 sáčok (12 g) v 450 ml* vody medzi jedlami. V netréningové dni užívajte 1 sáčok (12 g) v 450 ml* vody predpoludní medzi jedlami a 1 sáčok (12 g) v 450 ml* vody popoludní medzi jedlami.
* Pre menej intenzívnu chuť pridajte viac vody. 1 sáčok nápojového prášku (12 g) rozmiešajte v 500-600 ml vody. 

Priemerné výživové hodnoty100 g24 g12 gRI* (24 g)
Energetická hodnota1636 kJ / 385 kcal393 kJ / 92 kcal196,5 kJ / 46 kcal5%
Tuky0 g0 g0 g-
   z toho nasýtené0 g0 g0 g-
Sacharidy0 g0 g0 g-
   z toho cukry0 g0 g0 g-
Bielkoviny87,5 g21 g10,5 g42%
Soľ0,1 g<0,1 g<0,1 g1%
* RI: Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 / 2000 kcal)Charakteristické a účinné látky24 gRVH**
BCAA 4:1:110 000 mg-
   z toho L-Leucín   6 666 mg-
   z toho L-Izoleucín   1 667 mg-
   z toho L-Valín   1 667 mg-
L-Gutamín10 000 mg-
Taurín
1 000 mg-
Kofeín160 mg-
** RVH: Referenčná výživová hodnota


ZLOŽENIE
BCAA 4:1:1 (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín), L-Glutamín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), L-Taurín, sladidlo (sukralóza), prírodné arómy (jahoda, citrón), prírodné farbivo (červená malina), kofeín. 

BALENIE
Netto hmotnosť: 12 g (1 dávka / sáčok)

SKLADOVANIE
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí, zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

UPOZORNENIE
BodyBulldozer BCAA + Glutamine ENERGY Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Jednotková cena: 100,00 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)